![](https://stopattack.gr/wp-content/uploads/2021/11/tn_IMG_1034-630x420-1.jpg)
Επίσκεψη Διοικητή ΔΕΠ στο ΑΤΑ
Την Τετάρτη 17 Νοεμβρίου 2021, ο Αρχηγός Τακτικής Αεροπορίας, Αντιπτέραρχος (Ι) Θεμιστοκλής Μπουρολιάς, υποδέχθηκε στο Αρχηγείο τον Διοικητή της Διοίκησης Ειδικού Πολέμου (ΔΕΠ) του Γενικού Επιτελείου Εθνικής Άμυνας, Αντιστράτηγο Γεώργιο Τσιτσικώστα.
Κατά τη διάρκεια της επίσκεψης, ο Διοικητής ενημερώθηκε για την αποστολή, το έργο και τις δραστηριότητες του Αρχηγείου, ενώ συζητήθηκαν θέματα αμοιβαίου ενδιαφέροντος.